התחדשות עירונית בתל אביב

ישנם רבים המעוניינים בביצוע פרויקט התחדשות עירונית בתל אביב בבניין שלהם. לצד זאת, ניתן לראות כי קשיים רבים עלולים למנוע מדבר זה להתרחש. כך למשל, ישנם שכנים עקשנים שלא מעוניינים בחידוש ומערימים קשיים. ניתן להתמודד עם המצב בקלות ולהצליח בביצוע התחדשות עירונית בתל אביב וזאת בעזרת פנייה לחברת ניהול וביצוע פרויקטים מסוג הזה.

חברה מקצועית תדע להניע קדימה את ביצוע תכנית ההתחדשות ולהתמודד בהצלחה עם דיירים עקשנים, דבר שיאפשר סוף סוף להשיג את היעד הנחשף ולהביא להעלאה משמעותית בשווי הנכס שלכם.

חידוש משמעותי של הנכס והפיכתו ליוקרתי

כיום ניתן למצוא מענה כמו זה שמוצע על ידי אופק החזקות ויוכל לאפשר לכל המעוניין להביא לחידוש אמתי ומשמעותי באמת של הנכס שלו. כלומר תוכלו לראות כי הנכס יהפוך ליוקרתי והשווי שלו יעלה פלאים. על מנת להשיג את היעד הזה יהיה מומלץ ליצור קשר עם אופק החזקות אשר מתמחה בפרויקטים של חידוש מסוג זה. החברה יודעת לשים דגש על הפרטים הקטנים וכל חלק במפרט הדירה והבניין צפוי להיות מאופיין באיכות חסרת פשרות. על מנת לדעת מה הכיוון שיהיה צפוי לבניין שלכם כל שתצטרכו לעשות יהיה לבחון את הפרויקטים האחרים של החברה בתל אביב ובערים אחרות, כמו אלה שמדובר עליהם במאמר.

פרויקטים שכבר בוצעו על ידי אופק החזקות

בין הפרויקטים הקיימים של אופק החזקות בתל אביב ניתן למנות א יהושע בן נון 30 שכולל 25 יחידות דיור ועובר תמ״א 32. זאת לצד לואי מרשל 5 שנחשב לפרויקט גדול יותר ומשולב מסחר. בפרויקט 39 יחידות דיור, בקומת הקרקע ישנן 5 חנויות וזאת כאשר הבניין עובר תמ״א 38. לצד אלה ניתן יש את הפרויקט בדוד רמז 23 עם 27 יחידות דיור שעובר תמ״א 38 ומאופיין בדירות יוקרה מרווחות ומרשימות במיוחד בבניין שנמצא במיקום מנצח ובעל נגישות רבה. פרויקטים נוספים הם הפרויקט בפרזון 19-21 שמכיל 112 יחידות דיור והפרויקטים בזכרון יעקב 13 ו – 15.

התחדשות עירונית בתל אביב – ההשקעה המשתלמת ביותר

ישנם רבים המחפשים אחר הזדמנויות השקעה מעולות בעולם הנדל״ן ולא מודעים לכך שההשקעה הטובה ביותר יכולה להיות מתחת לאף שלהם. כיום ישנם פרויקטים רבים ברחבי תל אביב אשר עברו ועדיין עוברים הליכים של חידוש והבניינים המחודשים מאפשר לדיירים לעבור לדירה גדולה ומרווחות יותר ולא רק זאת. במקרים רבים הבניינים המחודשים גם יכילו מתקנים כמו בריכה או חדר כושר, זאת לצד חנייה לשני רכבים ומגוון רחב של שיפורים ביחס לבניין הישן.

לאור כל אלה ניתן להבחין כי תהיה עלייה משמעותית בשווי של הנכס וזהו דבר שכל אחד מכם ירצה לקחת לתשומת הלב שלו וזאת אם יש לכם עניין לשפר במידה ניכרת את איכות החיים שלכם ולבצע השקעה שתהיה לא פחות מאשר מצוינת.

נעזרים בחברת ניהול וקבלן מנוסה לביצוע התחדשות עירונית

אין זה משנה באיזה פרויקט התחדשות עירונית תהיו מעוניינים, דעו לכם כי יהיה ניתן לפנות אל קבלן מנוסה אשר יוכל להעניק לכם את המענה השלם. בין אם מדובר על החלק הניהולי, התכנון הכולל של הפרויקט או בחירת האריחים למבנה. אם תבחרו למשל בחברת אופק החזקות תוכל להשיג את כל אלה במקום אחד וללא שום קושי.

פשוט בוחרים באופק החזקות לפרויקט ההתחדשות

מעוניינים למצוא חברה שיודעת להציע ללקוחות שלה את המענה השלם והאיכותי ביותר בשוק? לא רוצים להתפשר על הסטנדרט המקצועי של הליך חידוש המבנה שלכם? כדאי שתפנו אל אופק החזקות על מנת למצוא מענה מצוין בכל הנוגע אל התחדשות עירונית בתל אביב.

חברת אופק החזקות ביצעה כבר אינספור פרויקטים של התחדשות עירונית בתל אביב והיא תדע להקשיב לדרישות ולציפיות של דיירי הבניין שלכם וליצור בהתאם את פרויקט החידוש האיכותי ביותר שישנו וכזה שיהיה בעל התאמה מושלמת.

אנו ממליצים לכם לא לבזבז זמן מיותר וליצור קשר כבר בפרק הזמן הקרוב עם החברה וזאת על מנת לראות בבירור מה היא תוכל להציע לכם. צרו קשר עוד היום עם אופק החזקות על מנת לקבוע פגישה ותראו בעצמכם במה מדובר! אנו בטוחים שלא תתאכזבו כלל וכלל!

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן