התחדשות עירונית ברמת גן

חושבים על התחדשות עירונית ברמת גן ותרצצו להיות בטוחים שהבניין שלכם יהיה במצב טוב יותר מאי פעם? לא רוצים להתפשר על אף פרט במהלך הדרך? כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם בוחרים בהליך חידוש אשר יבוצע תוך כדי התחשבות בכל פרט קטן. בחרו בחברה כמו אופק החזקות אשר תוכל להעניק לכם ליווי אישי ולסייע להוציא לפועל פרויקט חידוש יוקרתי ובעל סטנדרט מקצועי מהגבוהים ביותר שניתן למצוא היום בתעשייה. כל אחד מכם שירצה להשיג את המענה האיכותי ביותר ללא ספק ירצה לבחור באופק החזקות.

מה צריך לוודא במהלך התחדשות עירונית ברמת גן?

כאשר ניגשים אל ביצוע הליכי התחדשות עירונית ברמת גן יהיה חשוב להתייחס לשלל פרטים שונים אשר יבטיחו בסופו של דבר כי הליך ההתחדשות כולו יעמוד על הסטנדרט המקצועי הרצוי ויהיה בדיוק לפי הציפיות שלכם. כך למשל, חשוב לבחור בחברה קבלנית אשר כבר ביצעה מספר גדול של פרויקטים מהסוג הרצוי ולבחון את התוצאות שהצליחה להשיג. לצד זאת יהיה חשוב לא פחות להתייחס לרצונות שלכם בכל הנוגע למבנה המחודש. האם תהיו מעוניינים שיהיה יוקרתי? שיכיל חדר כושר? בריכה? חנייה מרובה? על כל אלה צריך לדון עם החברה הקבלנית ולוודא כי אתם בעלי חזון דומה ויש תיאום ציפיות מלא.

זו תהיה הדרך להשיג את התוצאה הרצויה בעניין חידוש המבנה שלכם.

העלאה משמעותית ובטוחה של שווי הנכס

ניתן לראות כבר רבים שבחרו באפשרות לבצע התחדשות עירונית ברמת גן וכתוצאה מכך עלה שווי הנכס שלהם פלאים. אם גם אתם רוצים ליהנות מהשקעה מאוד חכמה ומשמעותית בחיים שלכם כל שתצטרכו לעשות יהיה לגשת אל חברת אופק החזקות שמחזיקה בניסיון רב שנים בכל הנוגע לביצוע פרויקטים של חידוש מבנים ותראו מה היא תוכל להציע לכם. היו בטוחים כי יהיה ניתן למצוא את המענה המושלם בכל הנוגע לרצון שלכם בחידוש המבנה. בעצם תוכלו לשבת לפגישה עם הצוות המקצועי של אופק החזקות ותוך זמן קצר בלבד הכול יהיה ברור ויהיה ניתן לצאת לדרך עם הפרויקט החדש.

כמו כן, במידה ויהיה צורך להתעסק עם דיירים עקשנים או להתמודד עם אתגרים שונים טרם ביצוע הפרויקט או במהלכו, בעזרת אופק החזקות תוכלו להיות בידיים בטוחות ולדעת כי כל אלה יטופלו בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

הפרויקטים של אופק החזקות ברמת גן

בין שלל הפרויקטים של אופק החזקות ברמת גן ניתן למנות את המעפיל 2 אשר עובר תמ״א 38 וצפוי להכיל 48 יחידות דיור. פרויקט זה נמצא בהליכי תכנון. לצד הפרויקט הזה ישנו את איתמר 12 אשר גם הוא תמ״א 38 רק מדובר ב – 32 יחידות דיור והפרויקט כבר בהליכי ביצוע.

במידה ותהיו מעוניינים דווקא בפרויקט בעל עיצוב מיוחד למדי ויוקרתי מאוד, דעו לכם כי משה שרת 6 ברמת גן יהיה מה שאתם מחפשים. זהו בניין של 47 יחידות דיור שעובר תמ״א 38 והתקבלו כברר כל היתרי הבנייה הנדרשים. לבסוף בעבור אלו שמחפשים פרויקט קטן יחסית ניתן למצוא את אסף 25 עם 20 יחידות דיור שכבר קיבל את אישור הוועדה המקומית ברמת גן.

אז כפי שניתן לראות, חברת אופק החזקות מבצעת כבר שפע של פרויקטים וישנם עוד כאלה שלא הזכרנו, בין אם ברמת גן ובין אם בערים אחרות במרכז הארץ. אז קבלו את ההחלטה הנכונה עבורכם וצרו קשר כבר במהלך הזמן הקרוב וזאת על להיחשף לשפע הפרויקטים ולשמוע פרטים מעניינים על מה שהחברה תוכל להציע לכם בעניין פרויקטים של חידוש מבנים.

אופק החזקות – ביצוע איכותי של פרויקטים לחידוש מבנים

חברת אופק החזקות זוהי חברה קבלנית אשר מחזיקה בניסיון עתיר שנים בכל הנוגע לביצוע התחדשות עירונית ברמת גן ובערים אחרות במרכז הארץ. החברה יודעת בדיוק כיצד לבצע את הליך חידוש המבנה תוך שיתוף מלא של דיירי הבניין בכל הפרטים החשובים וזאת תוך התחשבות בכל פרט ופרט.

כמו כן, אופק החזקות מחזיקה בניסיון רב בכל הנוגע לביצוע פרויקטים יוקרתיים אשר מביאים להעלאה משמעותית בערך הנכס. אז במידה ותרצו להיות בטוח שחידוש המבנה שלכם יבוצע על הצד הטוב ביותר, פשוט צרו קשר עוד היום עם אופק החזקות.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן