המדריך לבחירת חברת יזמות ובניה

במדינת ישראל, יש גורמים שאחראים על פרויקטים שונים הקשורים לתחום הבנייה, בהם גם פרויקטים של התחדשות עירונית בכל מיני ערים בארץ בהן תל אביב, רמת גן, רמת השרון וכו'. אותם גורמים הם קבלני משנה, קבלני מפתח וחברות בנייה ויזמות נדל"ן. בדרך כלל, מדובר על פרויקטים יקרים ומשמעותיים ועל כן יש לבחור בחברה שיכולה להציע את כל השירותים הדרושים לבנייה במקום אחד.

מעבר לכך, יש גם לבדוק שיש דירוג גבוה לחברה, שיש עליה המלצות חיוביות וכמו כן שיש לה ניסיון בפרויקטים מגוונים. אז איך אפשר לדעת שמבין כל החברות שפעילות בתחום, אנו נצליח לבחור את החברה הנכונה והמתאימה שתספק את השירות הטוב ביותר? המשיכו בקריאה וגלו…

במידה ואתם לא בטוחים במה מדובר כאשר מזכירים את המושג "התחדשות עירונית", אנו ממליצים לקרוא את המאמר – המדריך להתחדשות עירונית בישראל.

לבחון את השירותים שהחברה מציעה

כאשר מדובר על פרויקטים של בנייה ובפרט התחדשות עירונית, מעורבים בהם המון אנשי מקצוע בהם, קבלנים, אדריכלים, יועצים פיננסיים, יועצי משכנתאות ועוד בעלי מקצוע מכל מיני תחומים נוספים. מה שצריך לבדוק מול כל חברת יזמות ובנייה הוא האם היא מציעה את כל השירותים ותוכל לנהל בהצלחה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו או שמא היא מציעה רק שירותים חלקיים.

לדוגמה, יכול להיות שהיא תציע שירות של תכנון אדריכלי אבל ללא התעסקות בבנייה וגמר או להיפך. בגדול, השאיפה שלכם תהיה במציאת חברה שתספק את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת והכל יעשה באמצעותה כולל תהליך הניהול האקטיבי של הפרויקט המדובר.

להתרשם מפרויקטים קודמים

אומרים שאין טוב ממראה עיניים. אפשר לפנות לחברת היזמות והבנייה ולבקש לראות פרויקטים קודמים, בדגש על פרויקטים של התחדשות עירונית. כך אפשר להתרשם מאיכות העבודה וסגנון הבנייה. חברה מקצועית היא חברה שיש לה ניסיון בתחום ושתכננה פרויקטים ונכסים רבים.

לא לוותר על פגישת היכרות

הכי טוב לקיים שיחת ייעוץ והיכרות, שכן כך אפשר להכיר את האנשים שעומדים מאחורי החברה ולהתרשם מהם. במסגרת פגישת ההיכרות, תינתן הזדמנות לצוות של החברה להציג את פעילותה, להציג פרויקטים קודמים, לערוך תיאום ציפיות, לעדכן את הלקוח לגבי התהליך הצפוי וכו'.

פגישת היכרות היא יעילה עבור שני הצדדים שכן גם הלקוח יוכל לבדוק את מידת הכימיה שיש לו עם נציגי החברה והוא יוכל לקבל מידע נוסף ולרכוש ביטחון ולהסיר חששות מיותרים.

לברר לגבי שיטת התכנון וסוג החומרים

יש כל מיני שיטות לתכנון בנייה וכמו כן נעשה גם שימוש בחומרים מסוגים שונים בשלבי הבנייה והגמר. מה שכן, כדאי לשאול את חברת הבנייה והיזמות באיזה שיטת תכנון היא משתמשת וכמו כן באיזה חומרים. העדיפות היא כמובן לבחירה בחברה שמשתמשת אך ורק בחומרים איכותיים וכמו כן ששיטת התכנון שלה היא מתקדמת וחדשנית.

שורה תחתונה

נסו ליישם את כל מה שהוזכר במדריך שלנו ומצאו חברה ששמה את הלקוחות שלה במרכז והכי חשוב – אל תוותרו על הגעה לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא כל התחייבות מצידכם.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן