לוגו הבחרה - אופק החזקות

אודות

קצת עלינו

אופק החזקות – התחדשות עירונית בע"מ, הינה חברה ליזמות ובנייה, הקיימת מעל לשלושה עשורים. אופק פועלת בתחום ההתחדשות העירונית בגוש דן והמרכז, תוך התמקדות בפרויקטים של הריסה ובנייה מחדש. אופק מתנהלת עפ"י סטנדרטים גבוהים של תרבות ניהולית וביצועית, חוסן ואחריות פיננסית ומתמחה בתכנון וביצוע של בנייני בוטיק ופרויקטים, תוך הקפדה יתרה על שקיפות, מקצועיות, מעוף תכנוני, מפרטים עשירים וחומרים איכותיים.

החברה יוזמת בונה ומנהלת עשרות פרויקטים של הריסה ובנייה מחדש, בערים: תל אביב ,רמת גן, רמת השרון, הרצליה, יהוד, בת-ים, חולון ועוד. 
אופק החזקות הינה חברה קבלנית לביצוע (סיווג ג' 5). לחברה חוסן פיננסי וניסיון רב של עבודה מול כלל הבנקים בישראל.

הפרויקטים של החברה מלווים ע"י הבנקים המובילים במשק – "פועלים", "לאומי" ועוד ומנוהלים באמצעות חשבון ליווי סגור להבטחת ביצוע וסיום הפרויקט לרווחת הדיירים.

צוות החברה כולל מהנדסים, אדריכלים, רואי חשבון ועורכי דין, אשר מלווים את כלל הפרויקטים ומקפידים על שמירת רף גבוה בשלבי התכנון והביצוע, עד למסירת הפרויקט לדיירים.

הצוות שלנו

תמונת השארה קוביה שחורה

יעקב אופק

יו״ר החברה

יו״ר החברה יעקב אופק, הינו בעל ניסיון של מעל ל-30 שנה ביזום, הקמה וניהול של פרויקטים למגורים בהיקפים גדולים בישראל ובחו״ל. פעילותו העסקית כוללת יזמות במסגרת פרטית וציבורית.

תמונת השארה קוביה שחורה

דניאל אופק

מנכ"ל
תמונת השארה קוביה שחורה

בועז אברהם מהנדס

מנכ"ל חברת בנייה
תמונת השארה קוביה שחורה

מידן קרונפלד רו"ח

סמנכ"ל כספים
תמונת השארה קוביה שחורה

עומר ניב עו"ד

סמנכ"ל פיתוח עסקי
תמונת השארה קוביה שחורה

טל עזגד

סמנכ"ל תפעול ויו"ר חברות קבוצה כ"א
תמונת השארה קוביה שחורה

ניתאל בצלאל

סמנכ"ל תכנון ורישוי